Започва санирането на ДГ "Звънче" в Хасково

  • 18:26, 22 юни 2026
  • 397 Преглеждания

Със символична първа копка кметът на Хасково Станислав Дечев и петима малчугани дадоха старт на ремонта на детска градина „Звънче“. Обновяването се извършва по програма „Развитие на регионите 2021-2027“.

Коментари

Гледайте също