• 12:00
    Сянката на Елена
    еп. 5, /теленовела, Бразилия/
  • 13:00
    Двама мъже в града
    /игрален филм/
  • 14:30
    Бакуган
    еп. 25, /анимация/
  • 15:00
    Алтернативата
    еп. 5, /публицистично предаване/
  • 16:00
    На високи обороти
    еп. 156, /предаване за автомобили на Дойче Веле/
  • 16:30
    Случаят Алцхаймер
    /игрален филм/
  • 18:30
    Истории извън новините
    еп. 3, /Да оцелееш след нападение от мечка/
  • 19:00
    Ние глобално
    еп. 39, /поредица на Дойче Веле/
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    Алтернативата
    /публицистично предаване/
  • 21:00
    Новини
  • 21:30
    Не бях аз
    /игрален филм/
  • 23:00
    Новини
  • 23:30
    Без формат
    еп. 390, /Европа е най-бързо затоплящият се континент на планетата. Какво ни чака? - предаване на еТВ/
  • 12:00
    Сянката на Елена
    еп. 6, /теленовела, Бразилия/
  • 13:00
    Не бях аз
    /игрален филм/
  • 14:30
    Бакуган
    еп. 26, /анимация/
  • 15:00
    Алтернативата
    еп. 6, /публицистично предаване/
  • 16:00
    Историите на Кедровия залив
    сез. 3, еп. 8, /сериен филм/
  • 16:45
    Бъдещето днес
    еп. 365, /поредица на Дойче Веле за новостите в науката/
  • 17:15
    Изумление и трепет
    /игрален филм/
  • 19:00
    Пътеводител
    еп. 6, /поредица на Дойче Веле/
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    Историите на Кедровия залив
    сез. 3, еп. 9, /сериен филм/
  • 21:00
    Новини
  • 21:30
    Нещата от живота
    /игрален филм/
  • 23:00
    Новини
  • 23:30
    На високи обороти
    еп. 152, /предаване за автомобили на Дойче Веле/
  • 12:00
    Сянката на Елена
    еп. 7, /теленовела, Бразилия/
  • 13:00
    Нещата от живота
    /игрален филм/
  • 14:30
    В търсене на съкровището
    еп. 1, /детски сериен филм/
  • 15:00
    Диви сърца
    сез. 5, еп. 10, /сериен филм/
  • 16:00
    Ние глобално
    еп. 39, /поредица на Дойче Веле/
  • 16:30
    Змията
    /игрален филм/
  • 18:30
    Здраве
    еп. 67, /Лечебната сила на биките/
  • 19:00
    Бъдещето днес
    еп. 356, /поредица на Дойче Веле за новостите в науката/
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    Алтернативата
    /публицистично предаване/
  • 21:00
    Новини
  • 21:30
    Кечистът
    /игрален филм/
  • 23:00
    Новини
  • 23:30
    Кулинарни истории
    еп. 7, /научно-популярна поредица/
  • 12:00
    Сянката на Елена
    еп. 8, /теленовела, Бразилия/
  • 13:00
    Чудовище в Париж
    /анимационен филм/
  • 14:30
    В търсене на съкровището
    еп. 2, /детски сериен филм/
  • 15:00
    Алтернативата
    еп. 7, /публицистично предаване/
  • 16:00
    Историите на Кедровия залив
    сез. 3, еп. 9, /сериен филм/
  • 17:00
    Как да се ожениш и да останеш ерген
    /игрален филм/
  • 18:30
    Без формат
    еп. 59, /Загадките за бъдещето на Земята - предаване на еТВ/
  • 19:00
    На високи обороти
    еп. 157, /предаване за автомобили на Дойче Веле/
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    Историите на Кедровия залив
    сез. 3, еп. 10, /сериен филм/
  • 21:00
    Новини
  • 21:30
    Земя на сенки
    еп. 23, /сериен филм/
  • 23:00
    Новини
  • 23:30
    Ние глобално
    еп. 22, /поредица на Дойче Веле/
  • 12:00
    Сянката на Елена
    еп. 9, /теленовела, Бразилия/
  • 13:00
    Земя на сенки
    еп. 24, /сериен филм/
  • 14:30
    В търсене на съкровището
    еп. 3, /детски сериен филм/
  • 15:00
    Плаването на техния живот
    сез. 1, еп. 8, /спортно реалити/
  • 16:00
    Алберт Нобс
    /игрален филм/
  • 18:00
    Непознатата Антарктида
    еп. 2, /документален филм/
  • 19:00
    Бъдещето днес
    еп. 357, /поредица на Дойче Веле за новостите в науката/
  • 19:30
    Валериан и градът на хилядите планети
    /игрален филм/
  • 21:45
    По пътя на приятелството
    /филм на еТВ/
  • 22:00
    Идеалният мъж
    /игрален филм/
  • 23:30
    На високи обороти
    еп. 157, /предаване за автомобили на Дойче Веле/
  • 12:00
    Без формат
    еп. 54, /Загадките за бъдещето на Земята - предаване на еТВ/
  • 12:30
    Кулинарни истории
    еп. 8, /научно-популярна поредица/
  • 13:00
    Сянката на Елена
    еп. 6, /теленовела, Бразилия/
  • 14:40
    Пчеличката Мая
    /анимационен филм/
  • 16:00
    Историята на манастирско средище "Св. Успение Богородично" гр. Кърджали
    /филм на еТВ/
  • 16:30
    Най-далечният Арктически курорт
    /документален филм/
  • 17:30
    Историите на Кедровия залив
    сез. 3, еп. 10, /сериен филм/
  • 19:00
    Ние глобално
    еп. 23, /поредица на Дойче Веле/
  • 19:30
    В ритъма на танца: Революция
    /игрален филм/
  • 21:10
    Казино
    /игрален филм/
  • 12:00
    Здраве
    еп. 67, /Лечебната сила на билките/
  • 12:30
    Бъдещето днес
    еп. 349, /поредица на Дойче Веле за новостите в науката/
  • 13:00
    Сянката на Елена
    еп. 8, /теленовела, Бразилия/
  • 14:40
    Като картина
    /игрален филм/
  • 16:30
    Плаването на техния живот
    сез. 2, еп. 1, /спортно реалити/
  • 17:30
    Когато любовта не е достатъчна
    /игрален филм/
  • 19:00
    България в мен
    еп. 39, /Величка Атанасова - Париж, Франция/
  • 19:30
    Хлапето
    /игрален филм/
  • 21:45
    Музикални минути
  • 22:00
    4.3.2.1.
    /игрален филм/