• 12:00
    Безценна перла еп.93
    /теленовела, Бразилия/
  • 13:00
    Мансардата
    /игрален филм/
  • 14:30
    Легендата за Зоро
    /анимация/
  • 15:00
    DW: Да шофираме!
    /предаване за автомобили на Дойче Веле/
  • 15:30
    Самоков-бялата порта на Рила
    /документален филм/
  • 16:15
    Марли и аз
    /игрален филм/
  • 18:10
    Музикални минути
  • 18:30
    Неопитомените Родопи
  • 19:00
    DW: Глобал 3000
    /поредица на Дойче Веле/
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    В кадър
    /защо чужденците предпочитат Левка/
  • 20:30
    Музикални минути
  • 21:00
    Новини
  • 21:30
    Скаймастър
    /игрален филм/
  • 23:00
    Новини
  • 23:30
    Без формат
    /Табутата в детството и проблемите ни на възрастни/
  • 12:00
    Безценна перла еп.94
    /теленовела, Бразилия/
  • 13:00
    Скаймастър
    /игрален филм/
  • 14:30
    Легендата за Зоро
    /анимация/
  • 15:00
    Татковци сез.1 еп.4
    /семеен сериал, Австралия/
  • 15:45
    Самсара
    /документален филм/
  • 17:30
    Орлова чука
    /филм на еТВ/
  • 17:45
    Музикални минути
  • 18:00
    Пъзел
    /гост в предаването - д-р Ани Велчева/
  • 19:00
    Спортна зона
    /предаване за спорт на еТВ/
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    Татковци сез.1 еп.5
    /семеен сериал, Австралия/
  • 20:40
    Музикални минути
  • 21:00
    Новини
  • 21:30
    Роден комарджия
    /игрален филм/
  • 23:00
    Новини
  • 23:30
    DW: Бъдещето днес
    /поредица на Дойче Веле/
  • 12:00
    Безценна перла еп.95
    /теленовела, Бразилия/
  • 12:50
    Роден комарджия
    /игрален филм/
  • 14:30
    Легендата за Зоро
    /анимация/
  • 15:00
    DW: Глобал 3000
    /поредица на Дойче Веле/
  • 15:30
    Златната църква на цар Симеон
    /документален филм/
  • 16:00
    Животът е прекрасен
    /игрален филм/
  • 17:50
    В сърцето на Европа
    /филм на еТВ/
  • 18:10
    Музикални минути
  • 18:30
    Здраве
    /духовната практика Халун Дафа/
  • 19:00
    DW: Да шофираме!
    /предаване за автомобили на Дойче Веле/
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    Спортна зона
    /предаване за спорт на еТВ/
  • 20:30
    Музикални минути
  • 21:00
    Новини
  • 21:30
    Патрул 19-2 сез.2 еп.7, 8
    /сериал, Канада/
  • 23:00
    Новини
  • 23:30
    В кадър
    /защо чужденците предпочитат Левка/
  • 12:00
    Безценна перла еп.96
    /теленовела, Бразилия/
  • 13:00
    Свейн и плъхът
    /игрален филм/
  • 14:30
    Легендата за Зоро
    /анимация/
  • 15:00
    DW: Да шофираме!
    /предаване за автомобили на Дойче Веле/
  • 15:30
    Татковци сез.1 еп.5
    /семеен сериал, Австралия/
  • 16:15
    4.3.2.1.
    /игрален филм/
  • 18:10
    Музикални минути
  • 18:30
    Без формат
  • 19:00
    DW: Бъдещето днес
    /поредица на Дойче Веле/
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    Татковци сез.1 еп.6
    /семеен сериал, Австралия/
  • 20:40
    Музикални минути
  • 21:00
    Новини
  • 21:30
    Фроде и неговата банда
    /игрален филм/
  • 23:00
    Новини
  • 23:30
    DW: Глобал 3000
    /поредица на Дойче Веле/
  • 12:00
    Безценна перла еп.97
    /теленовела, Бразилия/
  • 13:00
    Фроде и неговата банда
    /игрален филм/
  • 14:30
    Легендата за Зоро
    /анимация/
  • 15:00
    В кадър
    /защо чужденците предпочитат Левка/
  • 15:30
    Каменна сватба
    /документален филм/
  • 16:00
    Великата красота
    /игрален филм/
  • 18:15
    Музикални минути
  • 18:30
    Пъзел
    /гост в предаването - д-р Ани Велчева/
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    Неопитомените Родопи
  • 20:30
    Музикални минути
  • 21:00
    Новини
  • 21:30
    Извънредно специални пратеници
    /игрален филм/
  • 23:00
    Новини
  • 23:30
    Здраве
    /духовната практика Халун Дафа/
  • 12:00
    Без формат
  • 12:40
    Безценна перла еп.93, 94
    /теленовела, Бразилия/
  • 14:20
    Под небето на Тоскана
    /игрален филм/
  • 16:10
    Музикални минути
  • 16:30
    Спортна зона
    /предаване за спорт на еТВ/
  • 17:00
    Неопитомените Родопи
  • 17:30
    Татковци сез.1 еп.5, 6
    /семеен сериал, Австралия/
  • 19:00
    Бизнес шампиони
    /документална поредица/
  • 19:10
    Музикални минути
  • 19:30
    В ритъма на танца: Революция
    /игрален филм/
  • 21:10
    По Дунав с каяк и камера
    /филм на еТВ/
  • 22:00
    Патрул 19-2 сез.2 еп.9, 10
    /криминален сериал, Канада/
  • 23:30
    DW: Глобал 3000
    /поредица на Дойче Веле/
  • 12:00
    Здраве
    /духовната практика Халун Дафа/
  • 12:40
    Безценна перла еп.95, 96
    /теленовела, Бразилия/
  • 14:20
    DW: Бъдещето днес
    /поредица на Дойче Веле/
  • 14:50
    Свейн и плъхът - Извънземна мистерия
    /игрален филм/
  • 16:00
    История без край
    /филм на еТВ/
  • 16:30
    В кадър
    /защо чужденците предпочитат Левка/
  • 17:00
    DW: Да шофираме!
    /предаване за автомобили на Дойче Веле/
  • 17:30
    Учебник по любов
    /игрален филм/
  • 19:30
    Случаят Алцхаймер
    /игрален филм/
  • 21:30
    Музикални минути
  • 22:00
    Кечистът
    /игрален филм/