Дебат в Общинския съвет на Димитровград заради програма за енергийна ефективност

  • 19:16, 25 юни 2026
  • 349 Преглеждания

Предложение за създаване на „Общинска програма за прилагане на мерки за енергийна ефективност и автономност в образователните инфраструктури в Община Димитровград“ доведе до дебати на сесията на местния парламент. Докладната, внесена от Стефан Димитров, не бе приета.

Коментари

Гледайте също